O firmě

tiskarna_foto

Historie firmy

Ukončením činnosti tiskových prací v státním podniku Rudné doly Příbram a její restruktualizací byla založena naše firma v roce 1992 s cílem zajistit tisk inzertních novin Brdský spoj a dále tisk firemních tištěných materiálů a reklamních služeb zákazníkům.

Při vzniku firmy jsme si byli vědomi existující konkurence a velké nabídky výše zmíněných produktů a služeb na našem trhu. Podstata naší filozofie však spočívala v myšlence uspokojení potřeb konkrétního zákazníka ve spojení s kvalitou, pružností dodávek a osobním přístupem.

Mezi naše zákazníky patří jak malé tak i větší firmy z Příbramského regionu jejichž spolupráce si vážíme bez rozdílu stejně. Dlouhodobá spolupráce s našimi klienty je pro nás odměnou a potvrzením správnosti použité filozofie a zároveň nás zavazuje nezklamat jejich důvěru.

V našem grafickém oddělení Vám zakázku zpracujeme (sazba, scan, foto, zlom a osvit) v tiskárně vytiskneme a knihařsky dokončíme. Vybavení tiskárny nám dovoluje věnovat se nejen zakázkám jedno i vícebarevným do formátu B2 (420 x594 mm) jako jsou letáky, plakáty, prospekty, samolepky, firemní dopisní papíry, obálky s přítiskem, chlopňové desky, účetní doklady na NCR (samopropisovací papír), periodické tiskoviny, katalogy, příručky, časopisy, knihy, etikety pohledy a další tiskoviny dle vašeho přání a jejich následné knihařské zpracování (V1, V2, V8, výsek do B2, ražba, zlatotisk, kroužková vazba), ale také malonákladovým zakázkám na digitálním kopírovacím stroji OKI ES 3640, kde můžeme tisknout např.: různé brožury, manuály a publikace pro semináře, pozvánky, letáky a dále je knihařsky zpracovat dle požadavku zákazníka.

Jsme rádi, že jste navštívili stránky naší firmy a věříme, že po jejich zhlédnutí dospějete k rozhodnutí nás kontaktovat.