Informace

Rádi byste nové osobní čí firemní vizitky, ale nemáte o nich představu? Ponechte prosím tyto starosti nám! Vizitky Vám navrhneme a po schválení či doplnění návrhu Vámi, provedeme tisk vizitek ve Vámi zvoleném počtu. V případě, že již máte vizitky hotové, ale docházejí Vám a chtěli byste vytisknout další, stačí nám e-mailem zaslat návrh či fotokopii Vaší stávající vizitky. Zpracujeme podle ni návrh a vizitky pro Vás vytiskneme.

Stačí Vám několik málo okamžiků k popisu zakázky a zbytek už je na nás. Návrhy pro Vás zpracujeme a ozveme se Vám! Důležité je uvést vaše kontakty, nejlépe telefon a e-mailovou adresu.

V čem spočívají výhody spolupráce s námi?

Komunikace, kvalita a stabilní zázemí malé tiskárny. Se zákazníky komunikujeme pružně a jsme schopni kromě vizitek nabídnout fullservis v oblasti ostatních tiskovin. Ve většině případů od nás dostává zákazník návrh vizitky do několika hodin či do druhého dne od zaslání poptávky. Po schválení korektury a případně dalších úprav vizitky okamžitě tiskneme na jednom z nejkvalitnějších digitálních strojů. Po vytištění kontaktujeme zákazníka, že vizitky jsou připraveny k vyzvednutí nebo dle dohody je doručíme není-li domluveno jinak. Pokud dojde k neočekávané prodlevě v dodání (maximálně o den až dva), je zákazník vždy včas informován a je mu sdělen konkrétní termín doručení vizitek.

Grafické podklady pro zpracování vizitky

Grafický návrh vizitky si můžete nechat zpracovat od nás a nebo dodat vlastní tiskové podklady. V případě zpracování vizitky od nás, zašleme náhled ke korektuře a po schválení návrhu vizitky zákazníkem, provedeme tisk.

Formát vizitky: 90 x 50 mm nebo 85 x 55 mm

Informace o tisku vizitek

Kvalitní tisk plnobarevných vizitek s možností oboustranného tisku provádíme moderní digitální laserovou technologií, na matný křídový papír 300g/m2 , ale je možné tisknout i na lesklý, strukturovaný nebo grafický papír - cena může být v závislosti na použitém papíře vyšší, než ceny uvedené v ceníku.

Minimální množství je 100 ks vizitek.